Polonica


Oferujemy znakomite książki w języku angielskim, które bezpośrednio dotyczą Polski lub zostały napisane przez najlepszych polskich autorów. Polonica daje czytelnikowi wyjątkową możliwość spojrzenia na ojczyznę oczami zagranicznych pisarzy i reporterów, dla których kraj nad Wisłą miał niejednokrotnie szczególną wartość. Pokazuje przy tym, że literatura obcojęzyczna potrafi z niezwykłym smakiem, wyczuciem i zrozumieniem patrzeć na sprawy.

Nasza księgarnia anglojęzyczna ma w swojej ofercie również książki po angielsku, które są przekładami wybitnych dzieł autorów pochodzących z Polski. Polonica jest świetnym pomysłem na prezent dla osoby, która chciałaby zapoznać się z kulturą lub historią kraju. Doskonałe, profesjonalnie przygotowane przekłady w pełni oddają esencję reportaży Ryszarda Kapuścińskiego, pięknej poezji Wisławy Szymborskiej czy wielu innych.

Oferta książek w języku angielskim z działu polonica

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą, którą dla Państwa przygotowaliśmy. Najlepsze książki o Polsce w przystępnych cenach ma do zaoferowania tylko nasza księgarnia obcojęzyczna!

Polonica
Średnia ocena: 4.7
Na podstawie: 50 ocen
Produkt dodany do listy życzeń

Strona korzysta z plików cookies, aby zapewnić najlepszą możliwą obsługę. Kontynuując jej przeglądanie Użytkownik wyraża zgodę na stosowanie plików cookies. Szczegółowe informacje znajduje się w Polityce prywatności

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć