Komiks


Najpopularniejsze komiksy po angielsku w przystępnych cenach bez problemu znajdziecie Państwo w ofercie, którą ma do zaproponowania nasza księgarnia anglojęzyczna. Historie rysunkowe niezmiennie cieszą się sympatią czytelników na całym świecie, a na najnowsze premiery łatwo można natknąć się wśród trendów takich jak TikTok made me buy it. Wiele z nich doczekuje się również adaptacji na Netflix, HBO czy Prime Video, po których dobrze jest wrócić do materiału źródłowego, by porównać je z oryginalną opowieścią.

Szeroki wybór komiksów w języku angielskim

Literatura obcojęzyczna w naszej księgarni to nie tylko zbiór najlepszych książek po angielsku, ale też zapierających dech w piersiach historii przedstawionych przez uznanych grafików w formie wizualnej. Dają one możliwość zapoznania się w oryginale z opowieściami o wielu bohaterach, którzy obecnie są ikonami kultury popularnej. Iron Man, Batman, Wolverine, Deadpool – losy ich wszystkich miały swój początek właśnie w komiksie. Serdecznie zapraszamy do składania zamówień i przekonania się, jak niezwykłe historie można opowiedzieć w formie rysunkowej!

Komiks
Średnia ocena: 4.4
Na podstawie: 46 ocen
Produkt dodany do listy życzeń

Strona korzysta z plików cookies, aby zapewnić najlepszą możliwą obsługę. Kontynuując jej przeglądanie Użytkownik wyraża zgodę na stosowanie plików cookies. Szczegółowe informacje znajduje się w Polityce prywatności

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć