Klasyka

Międzynarodowa scena literacka pełna jest porywających, inspirujących i skłaniających do przemyśleń dzieł. Książki określane jako klasyczne należą do różnorodnych gatunków. Są to niekiedy krótkie utwory, innym razem monumentalne rozprawy. Niektóre kultowe pisma napisane zostały w języku nowożytnym, np. po angielsku, inne w starożytnym, takim jak łacina. Można długo wymieniać różnice między prezentowanymi w powyższym dziale tytułami. Czy jest jednak coś, co łączy wszystkie pozycje zaliczane do kanonu lektur, które powinien przeczytać właściwie każdy człowiek? Zdecydowanie tak. Jest to ich ponadczasowość i uniwersalność, dzięki którym po klasyczne książki mogą sięgać z powodzeniem czytelnicy w różnym wieku, z rozmaitych grup społecznych i odmiennych kręgów kulturowych.

Różnorodny asortyment

Księgarnia internetowa Top Mark Centre to miejsce, w którym każdy czytelnik może poznać nowości, odkryć nieznane rejony świata literatury lub szybko i wygodnie zamówić swoje ukochane książki. Cenione przez wiele osób klasyczne opowieści, wydane po angielsku lub dzieła przetłumaczone na ten język, to niezwykle ważna część naszego asortymentu. Wszystkie są one dostępne w wyjątkowo atrakcyjnych cenach. Dodatkowo wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, wprowadziliśmy do katalogu produktów także różnego rodzaju gadżety i akcesoria, takie jak: np. kartki, zakładki, podpórki i inne przedmioty, które uprzyjemnią Państwu czas spędzony na lekturze zakupionych tytułów.

Klasyczne książki po angielsku

Są takie nazwiska, których nie można nie znać, określając się mianem “miłośnika literatury”. Warto jednak nie tylko wiedzieć, kim są np. Fiodor Dostojewski lub Ernest Hemingway, ale także poznać ich najsłynniejsze książki. Klasyczne, elegancko wydane, napisane po angielsku lub przetłumaczone na ten język dzieła kultowych pisarzy, którzy zmienili oblicze światowej literatury, już teraz mogą Państwo zamówić od ręki za pośrednictwem naszej księgarni internetowej. Zachęcamy do zapoznania się z szeroką ofertą produktową z działu Klasyka. Obejmuje ona mnóstwo rewolucyjnych pozycji pisarzy takich jak Stanisław Lem, Franz Kafka czy też William Shakespeare.

Literatura klasyczna dla każdego

Warto zachęcać do czytania klasycznych książek po angielsku, niemiecku, hiszpańsku i włosku osoby w każdym wieku, szczególnie dzieci. W asortymencie Top Mark Centre znajduje się wiele tytułów stworzonych z myślą właśnie o nich. David Copperfield i Ania z Zielonego Wzgórza to postacie, które od lat cieszą się popularnością wśród młodych czytelników. Na stronie naszej księgarni anglojęzycznej można oczywiście znaleźć także pozycje dla dorosłych. Zachęcamy Państwa do sięgnięcia po książki opowiadające po angielsku historie kultowych postaci np. Doriana Graya. Osoby, które poszukują lektur filozoficznych, znajdą tutaj dzieła Friedricha Nietzschego, a czytelnicy uwielbiający klasyczne dramaty, mogą zamówić m.in. takie tytuły, jak Makbet lub Romeo i Julia. Czytanie po angielsku książek autorów, którzy w tym też języku tworzyli swoje dzieła, to fantastyczny sposób na to, aby na nowo odkryć znane i cenione lektury.

Produkt dodany do listy życzeń

Strona korzysta z plików cookies, aby zapewnić najlepszą możliwą obsługę. Kontynuując jej przeglądanie Użytkownik wyraża zgodę na stosowanie plików cookies. Szczegółowe informacje znajduje się w Polityce prywatności

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć