Bezpieczeństwo

Szanowni Państwo,
Wiemy, że bezpieczeństwo jest jednym z najważniejszych czynników decydujących o chęci dokonania przez Klienta zakupów w sklepie internetowym. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom przedstawiamy zasady bezpieczeństwa obowiązujące w naszym sklepie.

Bezpieczne oprogramowanie sklepu


Bezpieczeństwo oprogramowania firmy SOTE opiera sie na kilkustopniowej strukturze. Program posiada kilka warstw ochronnych, które skutecznie bronią dostępu do danych Klientów i złożonych przez nich zamówień. Konstrukcja sklepu uniemożliwia osobom postronnym dostęp do jakichkolwiek informacji o naszych Klientach oraz ich preferencjach zakupowych.

Ochrona danych osobowychW Księgarni wysyłkowej TMC dane osobowe są chronione zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz. U. z 2002 r. Nr 101 poz. 926, ze zm.) w sposób uniemożliwiający dostęp do nich osób trzecich.

Ponadto zgodne z ww. ustawą, nasi Klienci mają prawo do wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania oraz żądania usunięcia.

Pliki cookie
W związku z nowelizacją prawa telekomunikacyjnego na naszej stronie pojawił się komunikat informujący o tym, że strona tmc.com.pl wykorzytuje pliki cookie do zapisywania na dysku odwiedzających informacji, m in. na temat logowania.

Więcej szczegółów na temat danych osobowych znajdziecie Państwo w Regulaminie.