Wielkie zmiany!

| more

Drodzy klienci,

Aby umożliwić Wam jak najlepsze zapoznanie się z ofertą i ułatwić wyszukiwanie naszych książek, postanowiliśmy stworzyć nowy sklep, dedykowany wyłącznie albumom. Od niedawna działa więc FOLIO, w którym znajdziecie starannie wyselekcjonowane wydania ilustrowane, opracowania poświęcone sztuce, architekturze, fotografii i wzornictwu. Stawiamy tu na jakość, prezentujemy publikacje najciekawszych wydawców ze świata.

Tymczasem w odświeżonym sklepie TMC możecie wciąż znaleźć najnowsze wydania światowej literatury, bestsellery, klasykę, książeczki dla dzieci i przewodniki. Dodatkowo oferujemy ogromny wybór komiksów, gadżetów książkowych i notesów. Zachęcamy Was także do zapoznania się z zakładką WYPRZEDAŻ, gdzie znaleźć możecie książki w bardzo niskich cenach, zarówno literaturę obcojęzyczną, jak i wydania ilustrowane.

A zatem!

Wszystkich miłośników wydań albumowych zapraszamy do odwiedzenia naszej nowej księgarni FOLIO. Znajdziecie nas tu:Tych, którzy chcą poszukać dla siebie najnowszych wydań literatury światowej, książek z list bestsellerów i wydań dla dzieci oraz tych, którzy planują podróże lub szukają książek w przystępnych cenach, zachęcamy do pozostania w naszym sklepie TMC. Udanych łowów!


Pozdrawiamy,
zespół TMC